הפקת בר מצווה

בר מצווה

אודליה שר

המפתח באירועים מהסוג הזה טמון במקום הנבחר, הסיפור של המקום, המשמעות, החיבור של הטקס הרוחני והמשמעותי הזה של העלייה לתורה האינטימיות במקרה של שילוב טקס יהודי מסורתי ומעבר לארוחה באווירה רוחנית ושמחה, אצלנו תוכלו למצוא מבחר מקומות מיוחדים לאירועי בר מצווה מושלמים, את המקום נדע להתאים לפי פגישת האיפיון שנקיים, נבחן את האפשרויות וייעל את הבחירה כך שתתאים בדיוק לחלום

לדוגמא: המשמעות של אירוע בעיר ירושלים יכולה להיות מורכבת לעיתים ויש לבדוק היטב את המועד בו תרצו לקיים את האירוע שלכם בעיר הבירה. יש מספר דרכים להתעדכן על הימים בהם מומלץ להתרחק מהעיר בשל אירועים ציבוריים אחרים שמתקיימים ועלולים לגרום לכם ולאורחים שלכם הפקת בר מצווה בעיר צפת או במקום אחר בעל משמעות עמוקה לעם היהודי. גם אם מדובר באירוע עלייה לתורה מצומצם וסולידי, וגם אם מדובר בטקס עלייה לתורה משולבת עם סעודה חגיגית, או אירוע ערב כהלכתו באולם או גן אירועים חגיגת שבת חתן המתפרשת על סוף שבוע שלם בבית מלון ועוד שלל אפשרויות ורעיונות..

עד היום הפקנו מעל

בר מצוות

"היחוד שלנו בא לידי ביטוי בכך שאין לנו אינטרס להמליץ על שום ספק, באספקט הכלכלי. זאת, משום שהספקים לא מפרישים לי עמלה. ההמלצה ניתנת אך ורק לאחר שבדקתי שהספק מתאים ללקוח, מבחינת תקציב, אופי ורמה מקצועית."

אודליה שר

רוצים להשאיר פרטים ?

מילאו פרטים בטופס ואנו נחזור אליכם

© Copyright Odel Productions – Made & Designed By Jace Lauber

דילוג לתוכן