הפקת בת מצווה

בת מצווה

אודליה שר

הפקת בת מצווה עם תוכן יצירתי מקורי אירוע אלגנטי המשלב את המשפחה והחברים של הילדה בצורה מיטבית, נקפיד על תכנון לוח הזמנים והתוכן כך נסיכת בת המצווה תהיה מועצמת, במרכז העניינים בדיוק במידה המתאימה לאופי שלה. באירוע בת מצווה לרוב יהיו מספר גדול יש חשיבות רבה לתכנון נכון של האירוע כך ילדת בת המצווה תרגיש שהאירוע באמת שלה ומשקף חלק ממנה לאוהבים שהגיעו לשמוח איתה. קיימות חברות הפקות אירועים לבת מצווה  רבות, אנחנו נביא את הטוויסט כך שתהיו בטוחים, הפעם יקשיבו לתוכן שבחרתם להביא לאירוע.

אנחנו נדאג האורחים יהיו מופתעים ולא ישכחו את האירוע שלכם בלי ספק, כלת בת המצווה תהיה במרכז האירוע ושיא הערב יותאם לילדה החוגגת ולכשרונות שלה אם יש כאלו שהיא תרצה לחשוף. הפקת בת המצווה תכלול יעוץ לכל שלב החל ממציאת המקום המתאים, חיבור לספקים מהמובילים בתחום ללא עמלות וגזירת קופונים מספקים, התאמת החלום לתקציב, תכנון נכון של לוח הזמנים ושילוב החברים של הילדה באירוע כך שתהיה הרמוניה והנאה גם לילדים וגם לאורחים המבוגרים, תיאום בין כל המעורבים באירוע לתזמון מושלם והכי חשוב שקט נפשי להורים ודאגה לכך שיהנו מכל רגע עם כלת בת המצווה.

עד היום הפקנו מעל

בת מצוות

"היחוד שלנו בא לידי ביטוי בכך שאין לנו אינטרס להמליץ על שום ספק, באספקט הכלכלי. זאת, משום שהספקים לא מפרישים לי עמלה. ההמלצה ניתנת אך ורק לאחר שבדקתי שהספק מתאים ללקוח, מבחינת תקציב, אופי ורמה מקצועית."

אודליה שר

רוצים להשאיר פרטים ?

מילאו פרטים בטופס ואנו נחזור אליכם

© Copyright Odel Productions – Made & Designed By Jace Lauber

דילוג לתוכן