האירועים

כל אירוע מוצלח מתחיל ונגמר בבחירת הספקים המתאימים. תחום האירועים רווי נותני שירות מכל הסוגים ויש כמובן גם שוני מבחינת איכות שירות ועלויות. לפני הכל חשוב שתבחרו אנשים מנוסים, עם ותק מוכח ותודעת שירות בלתי מתפשרת. ממליצה בחום לא להסתפק בהמלצות שמצאתם באינטרנט ואם אתם מתנהלים לבד ללא חברת הפקה תדאגו לפגוש את הספקים השונים ע״מ שתוכלו להכיר אישית את האדם מאחורי המותג.

אצלנו, לא עובדים בשיטת העמלות כמו חברות הפקה אחרות בארץ! תהיו בטוחים כי כל ספק עליו תקבלו המלצה שלנו, נבחר כאופציה עבורכם מתוך התאמה של תקציב אותו הגדרתם לנו מראש ואופי האירוע אליו אנו מכוונים יחד. עובדתית כל ספק עליו נמליץ ראינו עובד בזמן אמת במספר רב של אירועים ע״מ שנוכל להעיד עליו עבור האירוע שלכם, תחשבו על שיטת העבודה כמו על שיטת ליהוק לסרט.

שלל התחומים הידועים ועוד המון חידושים די-ג’י, צילום, עיצוב, בר, קייטרינג, אולם, גן, אטרקציות, מגנטים , הרכבי מוסיקה,תאורה,הגברה, ציוד, רכבים להגעה, ארגון ההושבה ועוד….. אצלנו לפני הכל עובדים עם הטובים ביותר! על כל המלצה שתקבלו מתלווה גם האחריות שלנו על איכות הספק.

 לנו הקשרים והיכולת לדאוג לכם לעלות הוגנת ולמיקסום מתן השרות ביום האירוע.

Odelogo1

מה אנחנו יודעים לעשות

הרכבים מוסיקליים, אומנים, מופעים, כלי נגינה מיוחדים מותאמים ע”פ קונספט ועד… תאום הפקה מוסיקלית המורכב ממספר פריצות של מופעים שונים כל זאת בתאום עם מנהל מנהלי מוסיקלי צמוד המחבר בצורה מושלמת בין התוכן המוסיקלי המותאם לטעמכם ולקונספט הרחב ובין הלוח זמנים הכללי באירוע. צרו קשר לקבלת המלצות והצעות מחיר.