הפקת אירועים עסקיים

הפקת אירועים עסקיים

אודליה שר

הפקת אירוע עסקי בהתאמה מקסימלית, עריכת אפיון מקצועי ותפירה אישית לצורכי החברה, ע”פ חזונה, השקפתה מטרותיה ואופי עובדי ומנהלי החברה. הנאה מובטחת של המשתתפים תוך העצמת הפירמה ועובדיה. באירועי קד”מ ללקוחות מיתוג הפירמה והעצמת תחושת הלקוח בקשר עם המותג. אצלנו כל הפתרונות לרבות רעיונות חדשים ויצירתיים לאירועים עסקיים מוצלחים שלא ישכחו! סדנאות לעובדים, הרצאות לימי עיון ותוכן, אירועי השקה וקדום מכירות, כנסים, השקות של מוצר/חנות/סניף, הפעלות מיוחדות מופעים ועוד…… הכל נעשה בדגש על הפירמה, ארגון מוקפד וסדר מופתי כיאה לאירועי חברות מובילות בארץ ובעולם!

אנחנו כאן לבנות עבורכם את האירוע המנצח הבא, כזה שישאיר לאחרים אבק כוכבים ויעצים את המותג כך שיהיה בתודעת המוזמנים לאירוע לזמן רב אחריו. צוות ההפקה יהיה גם לאורך ההקמה ביום האירוע וגם בזמן האירוע מאחורי הקלעים ע״מ לוודא כי התכנון מתבצע בזמן אמת על הצד הטוב ביותר ולשביעות רצונכם.

בשלב ראשון ניפגש במשרדי החברה לאפיון מתוך הקשבה למטרות והציפיות מאירוע החברה המתוכנן. בדרך כלל מפיק אירוע עסקי /חברה יעמוד בקשר  מול מנהל/מנהלת רווחה, מנכ״ל/ית החברה או מנהל/ת כוח האדם או בעל תפקיד אחר שתבחרו מטעמכם להיות  אמון על הבחירות בתהליך הפקת אירוע החברה המנצח שלכם.

לאחר ניתוח מעמיק ואפיון שמתבצע עם אנשי הקשר בחברה, אנו נבנה עבורכם טבלת הערכת תקציב ובה יופיעו ההמלצות שלנו לאירוע והחלוקה התקציבית בין הספקים השונים ע”מ שתוכלו לקבל החלטה מושכלת על הבחירות להמשך, כמובן לכל המלצה שלנו ילווה הסבר השילוב של התוכן מבחינת לוח הזמנים וסדר הופעת הדברים בזמן אמת, נוודא שהבחירות ברורות ונביא אליכם את ההמחשה באופן השקוף ביותר לגבי איך הדברים יתרחשו בזמן אמת יש לכך חשיבות עליונה.

לוח זמנים הוא המפתח לתכנון  מוצלח של אירוע חברה לוח הזמנים. בחירת המקום והאוכל, הספקים הנבחרים וסדר הופעת הדברים חייבים להתקיים בהרמוניה בלתי מתפשרת כך שיתאימו וישרתו את החוזקות אותן תרצו להבליט בפני האורחים המוזמנים בין אם הם עובדי החברה, משלחות מחו״ל, לקוחות פוטנציאלים וכו.. 

עד היום הפקנו מעל

אירועים עסקיים

"אירוע עסקי / אירוע חברה חייב להיות מדויק לצרכים עליהם התבקשנו לענות בעזרת ארגון אירוע, בדרך כלל יהיה צורך ברגישות שיא ליצירת חוויה שתצליח להעביר את המטרות בצורה ברורה, מהנה ומעוררת השראה כזו שתעצים את הפירמה ואת עובדיה"

אודליה שר

רוצים להשאיר פרטים ?

מילאו פרטים בטופס ואנו נחזור אליכם

© Copyright Odel Productions – Made & Designed By Jace Lauber

דילוג לתוכן